25 Finał WOŚP za nami- było przepięknie

KOCHANI!
Wielkie dzięki za wspaniałe granie! Dzięki Waszej hojności, przychylności, serdeczności i WIELKIEMU SERCU udało nam się zebrać podczas tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy niewyobrażalną kwotę: 12.385,54zł Dziękujemy wszystkim sponsorom, rodzicom, uczniom i nauczycielom za pomoc w zorganizowaniu tego Finału..Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI!!!!!!!!

Szkolny Sztab WOŚP

25 Finał WOŚP tuż tuż

15 stycznia 2017 r. jak co roku nasza szkoła organizuje  Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc i wspólny udział w tym wydarzeniu. Organizowana jest też zbiórka fantów do „WOŚP- owego” sklepiku i loterii. Podczas Finału odbędą się prezentacje wokalne i taneczne uczniów naszej szkoły oraz występy  przedszkolaków. Czynna będzie kawiarenka, loteria oraz odbędą się licytacje ciekawych przedmiotów. Serdecznie zapraszamy Wszystkich Rodziców w niedzielę 15 stycznia w godzinach od 10.00 do 12.00 do wspólnej zabawy i zbierania pieniędzy na rzecz WOŚP. TUTAJ prezentujemy fanty, które już czekaja na państwa. Zapraszamy do zaglądania na nasz facebookowy profil gdzie na bieżąco udostępniane będa wszystkie WOŚP-owe nowinki.

Nauczyciele i Uczniowie SP 2 im. J. Brzechwy w Barcinie

#UczymyRatować Bicie Rekordu Guinnessa

#uCZYMYrATOWAĆ

17października o 12.00 rozpoczęło się w całej Polsce bicie rekordu Guinness World Records w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej prowadzonej przez jak największą ilość osób. Szkoła Podstawowa  nr 2 im. Jana Brzechwy w Barcinie wzorem ubiegłych lat także wzięła udział w akcji. W tym roku jednak obostrzenia i wymogi regulaminu były bardzo rygorystyczne.  By spełnić wymagania niezbędne do wpisu  do księgo rekordu Guinnessa poprosiliśmy o pomoc osoby związane z ratownictwem.  Sędziami podczas bicia rekordu byli  wykwalifikowani ratownicy medyczni – panowie Jacek Hemmerling i Maciej Michalski oraz policjant z Komisariatu w Barcinie pan Karol Marciniak, który także legitymuje się tytułem ratownika.  Na miejscu obecni byli trównież panowie  skrupulatnie mierzący czas – pan Wojciech Kiciński i pan Daniel Guza. Przy resuscytacji dzieciom pomagały nauczycielki z naszej szkoły, które także mają ukończone kursy z ratownictwa medycznego- panie Elżbieta Dolatowska, Zofia Czyżewska, Agnieszka Safijan i Joanna Boguszewska. Wszystko zostało udokumentowane na filmach i zdjęciach przez panie Karolinę Moritz i Sylwię Gwizdała.  W biciu rekordu wzięło udział 39 uczniów oraz 4 nauczycieli

.

24 Finał WOŚP za nami

Dla nas to już XI Finał WOŚP, który zorganizowaliśmy w naszej szkole.  Ten nie różnił się niczym wyjątkowym od poprzednich….

Po prostu był jak co roku niesamowity, radosny, pełen gości, pysznego ciasta, gwarny, kolorowy i cudowny.

Znowu się wspaniale udało bo, tego dnia  wszyscy byliśmy  razem: rodzice, uczniowie, nauczyciele, ale także nasi wierni od lat przyjaciele. Mamy, babcie, ciocie od soboty piekły przepyszne ciasta, uczniowie i nauczyciele przygotowali stoiska pełne ofiarowanych przez Was fantów, nasi przyjaciele – sponsorzy, Ci sami niezawodni od lat przekazali wspaniałe gadżety na licytację, do sklepiku i produkty do kawiarenki. Były wspaniałe występy uczniów naszej szkoły oraz przedszkolaków z barcińskich placówek, którzy również grają z nami od samego początku.

Kochani! Bardzo Wam wszystkim dziękujemy.

Za to, że byliśmy dziś razem, za świetne licytacje, lajki na facebooku;-)

Wasze uśmiechy i wspólne granie.
Zebraliśmy dziś 10.169,86 !!!!!

Zapraszamy do galerii zdjęć z FINAŁU TUTAJ

Już jutro Finał WOŚP w naszej szkole

Zapraszamy w niedziele od godz. 9.30

24 Finał WOŚP

Drodzy Rodzice!

WOŚP10 stycznia 2016 r. jak co roku nasza szkoła organizuje  Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc i wspólny udział w tym wydarzeniu. Organizowana jest też zbiórka fantów do „WOŚP- owego” sklepiku i loterii. Podczas Finału odbędą się prezentacje wokalne i taneczne uczniów naszej szkoły, czynna będzie kawiarenka, loteria oraz odbędą się licytacje ciekawych przedmiotów. Serdecznie zapraszamy Wszystkich Rodziców w niedzielę 10 stycznia w godzinach od 9.30. 00 do 12.00 do wspólnej zabawy i zbierania pieniędzy na rzecz WOŚP.

Nauczyciele i Uczniowie SP 2 im. J. Brzechwy w Barcinie

Czas serwera: 2017-07-26 14:38:19