Dzisiaj


Dzisiaj jest: Środa
26 Lipca 2017
Imieniny obchodzą
Anna, Bartolomea, Grażyna, Mirosława
Do końca roku zostało 159 dni.
Zodiak: Lew

Osiągnięcia uczniów i nauczycieli w latach 1986 do dziś

Rok Szkolny 2010-2011

 

Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy Języka Polskiego

rejon: Zuzanna Rydlewska, Izabela Marczak,

Mikołaj Radzikowski, Michalina Śledzikowska

nauczyciel - Teresa Różańska, Anna Parczewska

 

VIII Przegląd Teatrów Szkolnych „Na Afiszu”

kat. IV - VI

Nagroda z najlepsza rolę kobiecą: Julia Ciszewska

Nagroda z najlepszy scenariusz „Okno”, „Zapach sceny”

wyróżnienie: „Zapach sceny” - Julia Ciszewska, Julia Czerwieńska

wyróżnienie: „Okno na świat”: Julia Ciszewska, Julia Czerwieńska,

 Izabela Marczak, Zuzanna Baranska, Zuzanna Dziurzyńska,

 Sandra Derengowska, Natalia Szczepaniak, Weronika Szadłowska, Michalina Barczyńska, Jakub Czuba, Radosław Tecza,

Aleksandra Glowacka, Weronika Cieplicka

nauczyciel - Marta Wilk – Wierzbińska

kat.I – III

Nagroda z najlepsza rolę męską: Tomasz Barczyński

Nagroda za rezyserię” Agnieszka Błażejewska, Anita Rzepka

Nagroda Grand Prix dla zespołu „Inte – Gracja”

 

Gminny Konkurs Pięknego Czytania kl. II

III m. Tymoteusz Kucharski

nauczyciel - Agnieszka Blażejewska

Gminny Konkurs W świecie mitów greckich

I m. Izabela Marczak, Filip Handler, Krzysztof Karbowiak

nauczyciel - Teresa Różańska

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

kat. I – III

I m. Bartosz Maćkowiak                nauczyciel - Agnieszka Safian

kat. IV – VI

III m. Jakub Jasiak                     nauczyciel - Joanna Boguszewska

Mały Mistrz Matematyki”

 VIII Międzygminny Konkurs Matematyczny

kat. I – III

III m. kl. I Karolina Malodzińska, Jakub Zabłocki, Olgierd Gil

nauczyciele - Malgorzata Wiland, Jolanta Gołębiewska

kat. IV – VI

II m. Natalia Labuda, Jakub Czuba, Mikołaj Tomczak

III m. Katarzyna Pacanowska, Karolina Stawiska, Paulina Przybylińska

nauczyciele - Danuta Wróblewska, Katarzyna Wieczorek, Renata Stasiak

Laureaci Gminnego Konkursu Matematycznego

kl. IV

Magdalena Feliksiak, Jakub Kozłowski, Natalia Labuda,Damian Kwasigroch, Wojciech Nowak, Maciej Głowacki, Maciej Borakiewicz, Mikołaj Trawiński, Adam Drążek, Marta Antoniak

kl. VI

Paulina Przybylińska, Katarzyna Pacanowska

nauczyciele - Danuta Wróblewska, Katarzyna Wieczorek, Renata Stasia

 

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczno – Literacki

„Kalwaria Pakoska – zabytek wart poznania”

wyróżnienie: Jakub Jasiak

nauczyciel - Urszula Osuch

 

Powiatowy Turniej Szachowy Szkół Podstawowych

I m. Iwona Kaczmarczyk               nauczyciel - Hubert Łukomski

II m. Kamil Dziennik                    nauczyciel - Hubert Łukomski

 

Gminny Turniej „Bezpieczeństwo w szkole i poza nią”

III m. Martyna Modlińska, Katarzyna Switalska, Klaudia Ostrowska

nauczyciel - Barbara Krause

Wojewódzki Turniej Recytatorski „Strofka”

kat.IV - VI

III m. Kacper Tabaczyński

nauczyciel - Teresa Różańska

Wojewódzki Turniej Recytatorski „Strofka”

Eliminacje powiatowe kl. I - III

II m. Weronika Forgiel             nauczyciel - Marzena Błaszak

II m. Maria Wolska                   nauczyciel  Sylwia Wrzesiński

wyróżnienie: Zofia Drzewiecka        nauczyciel - Olga Nowicka

 

V Wojewódzki Konkurs Artystyczny „Frajda 2010”

II m. Oliwia Chudy

III m. zespół Dylemat

(Oliwia Chudy, Zuzanna Dziurzyńska, Iwona Kaczmarczyk)

wyróżnienie: Iwona Kaczmarczyk

nauczyciel - Zofia Czyżewska

Gminny Konkurs Plastyczny

dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych

I m. Jakub Klecha                nauczyciel - Agata Baczyńska

III m. Julia Kęsiska              nauczyciel - Justyna Ciesielska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Kreska kl. I – III

wyróżnienie: Maksymilian Kwiatkowski, Małgorzata Trawiska

nauczyciel - Agnieszka Blażejewska

Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy „I ty bądź czytelny”

 kl. IV – VI

wyróżnienie: Michalina Śledzikowska        nauczyciel - Anna Parczewska

Ogólnopolski Konkurs ortograficzny „Ortograf”

wyróżnienie: Michalina Śledzikowska, Mikołaj Radzikowski,

Zuzanna Rydlewska

nauczyciele - Teresa Różańska, Anna Parczewska

 

 

Powiatowy Finał „Mini Playback Show 2010”

kat. I-III

I m. Julia Jackowska

II m. zespół „Kowboje z Dzikiego Zachodu”

 (Olga Wypijewska, Martyna Wypijewska, Adrianna Bartoś,

 Maria Wolska, Dawid Grocki, Wiktor Ziętara)

kat. IV - VI

II m. Weronika Cieplicka

III m. zespól Cheeta Girls

(Natalia Szczepaniak, Michalina Barczyńska,

 Zuzanna Dziurzyńska, Weronik Szadłowska)

 

Gminny Konkurs Poezji Religijnej

kat. IV – VI

II m. Zuzanna Rydlewska             nauczyciel - Teresa Różańska

III m. Kacper Tabaczyński             nauczyciel - Teresa Różańska

wyróżnienie: Olga Smolińska           nauczyciel - Urszula Osuch

kat. I – III

III m. Maria Wolska               nauczyciel - Sylwia Wrzesińska

VIII Gminny Konkurs Plastyczny – Orgiami

kat.8 – 10 lat

III m. Olga Gwizdała                nauczyciel - Elzbieta Dolatowska

wyróżnienie: Olga Wypijewska            nauczyciel - Karolina Moritz

kat. 11 – 13 lat

wyróżnienie: Katarzyna Pacanowska

 

Gminny Konkurs Recytatorski

 „Śladami poezji Juliana Tuwima”

kat. I - III

wyróżnienie: Jakub Klecha             nauczyciel - Justyna Puzio

Kat. IV – VI

I m. Katarzyna Kujawa                     nauczyciel - Maria Olszewska

wyróżnienie: Izabela Marczak            nauczyciel - Teresa Różańska

Ogólnopolski Konkurs Stypendiada Czytelnicza

wyróżnienie: Michalina Śledzikowska         nauczyciel -  Anna Parczewska

 

Ogólnopolski Konkurs Stypendiada Ortograficzna

wyróżnienie: Michalina Śledzikowska, Mikołaj Radzikowski,

 Zuzanna Rydlewska

nauczyciele - Anna Parczewska, Teresa Różańska

 

I Ogólnopolski Przegląd Piosenki

Moja estrada w Inowrocławiu”

III m. Oliwia Chudy                     nauczyciel - Zofia Czyżewska

Gminny Konkurs Ortograficzny klas II

II m. Bartosz Krause                        nauczyciel - Olga Nowicka

III m. Arkadiusz Jakubowski          nauczyciel - Olga Nowicka

wyróżnienie: Szymon Bartoś           nauczyciel - Anita Rzepka

Wojewódzki Festiwal Piosenki Angielskiej Ciechrz 2011

kat. I - III

II m. Julia Jackowska, Olga Różańska

III m. Olga Gwizdała, Olga Wypijewska, Martyna Wypijewska

nauczyciel - Elżbieta Rucińska

kat. IV – VI

I m. Oliwia Chudy                       nauczyciel - Zofia Czyżewska

Gminny Konkurs Ortograficzny Szkół Podstawowych

 „O Złote Pióro Burmistrza Barcina”

I m. Zuzanna Rydlewska nauczyciel - Teresa Różańska

II m. Mikołaj Radzikowski nauczyciel - Teresa Różańska

III m Katarzyna Kujawa     nauczyciel - Maria Olszewska

wyróżnienie: Izabela Marczak, Paulina Sajdak

nauczyciele - Teresa Różańska, Magdalena Wróblewska

Gminny Konkurs Ortograficzny dla kl. III

III m. Dominika Baranowska            nauczyciel - Ela Rydlewska

Powiatowy Konkurs

„Zachowaj piękno Pałuk na następne tysiąclecia”

Aleksandra Głowacka, Adrianna Bartoś

III Ogólnopolski Integracyjny konkurs plastyczny na ilustrację do wierszy Jana Brzechwy „Ryby, żaby i raki”

 dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych

I m. Kacper Gawry                  nauczyciel - Halina Kolińska

 

Wojewódzki Konkurs Piosenki „Awans 2011”

 eliminacje powiatowe

II m. Oliwia Chudy

wyróżnienie: Zespół Dylemat

(Oliwia Chudy, Iwona Kaczmarczyk, Zuzanna Dziurzyńska)

nauczyciel - Zofia Czyżewska

VIII Ogólnopolski Przegląd Twórczości Teatralnej „Maska”

I m. Julia Czerwińska, Julia Ciszewska

II m. zespół „Maska” (Zuzanna Barańska, Michalina Barczyńska,

Julia Czerwińska, Julia Ciszewska, Sandra Derengowska,

Zuzanna Dziurzyńska, Weronika Szadłowska, Jakub Czuba,

Radosław Tęcza, Aleksandra Głowacka, Weronika Cieplicka,

 Natalia Szczepaniak, Izabela Marczak)

nauczyciel - Marta Wilk - Wierzbińska

„Młodzież zapobiega pożarom”  - etap gminny

III m. Katarzyna Pacanowska             nauczyciel - Karolina Moritz

 

Rok Szkolny 2009-2010

 

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej kl. IV - VI

II m. Karolina Andrzejewska        nauczyciel  - Maria Olszewska

wyróżnienie: Martyna Zabłocka     nauczyciel - Teresa Różańska

 

IX Festiwal „Mini Playback Show”

kat. 6 – 8 lat

I m. zespół: Olga Gwizdała, Julia Maciejewska, Patrycja Łysy,

Wiktoria Becmer, Julia Skoczyńska

nauczyciele - Karolina Moritz, Iwona Goździk

III m. zespół: Vanessa Witkowska, Adrianna Bartoś,

Olga Wypijewska, Martyna Wypijewska

Nauczyciele - Karolina Moritz, Iwona Goździk

kat. 9 – 12 lat

II m. zespół: Weronika Cieplicka, Martyna Roszak

Nauczyciele -  Karolina Moritz, Iwona Goździk

III m. zespół: Michalina Barczyńska, Natalia Szczepańska,

Aleksandra Sajdak, Mikołaj Radzikowski, Filip Nowiński

nauczyciele - Karolina Moritz, Iwona Goździk

Wojewódzki Konkurs Literacki

 „Jestem Patriotą – chcę wiedzieć, chcę znać”

wyróżnienie: Michalina Śledzikowska,Jędrzej Gwizdała,Jakub Kozłowski

nauczyciel - Marzena Błaszak

 

Gminny Konkurs Poezji Patriotycznej

II m. Martyna Zabłocka                     nauczyciel - Teresa Różańska

II m. Olga Smolińska                 nauczyciel - Katarzyna  Kaczmarek

Gminny Konkurs Plastyczny Orgiami

 „Kartka Okolicznościowa”

kat. 8 – 10 lat

III m. Martyna Wypijewska

wyróżnienie: Adrianna Bartoś

nauczyciele -  Iwona Goździk, Karolina Moritz

kat. 11 – 13 lat

III m. Katarzyna Pacanowska

Nauczyciele -  Iwona Goździk,  Karolina Moritz

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Olimpus”

laureaci: Izabela Marczak, Mikołaj Radzikowski, Kacper Tabaczyński

nauczyciel - Renata Szaforz

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Przyrody 

„Z przyrodą na Ty”

finalistka, laureatka: Maria Robaczewska

nauczyciel  - Ewa Ślęzak

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka  Polskiego

laureatka: Maria Robaczewska

nauczyciel - Maria Olszewska

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

finalista, laureat: Mariusz Labuda

nauczyciel  - Katarzyna Wieczorek

Ogólnopolski Konkurs dla kl. II i III  „Stypendiada”

plastyczny

wyróżnienie: Olga Gwizdała

nauczyciele -  Sylwia Wrzesiński,  Justyna Ciesielska

wyróżnienie: Wirginia Popielska

nauczyciel - Elżbieta Żak

czytelniczy

wyróżnienie: Martyna Wszelaki

wyróżnienie: Michalina Śledzikowska

nauczyciel - Marzena Błaszak

wyróżnienie: Katarzyna Kujawa

nauczyciel  Elżbieta Wojtkowiak

 

XI Wojewódzki Konkurs Poezji Dziecięcej

„O Nagrodę Złotego Koziołka Matołka”

III m. Jakub Klecha

nauczyciel -  Justyna Puzio, Agata Baczyńska

Wojewódzkie Spotkania z Piosenką „W drodze na estradę”

 kat. I – III

III m. zespół

nauczyciel -  Agnieszka Błażejewska, Anita Rzepka

kat. IV – VI

III m. zespół DYLEMAT

(Iwona Kaczmarczyk, Zuzanna Dziurzyńska, Oliwia, Chudy)

nauczyciel - Zofia Czyżewska

Wojewódzki Konkurs Piosenki  „Awans 2010”

wyróżnienie: Natalia Kowalska

nauczyciel - Zofia Czyżewska

Gminny Konkurs Plastyczny dla dzieci o specyficznych potrzebach edukacyjnych „Stroik Wielkanocny”

kat. kl. I –  III

I m. Patryk Swędrowski

I m. Marcin Leński

nauczyciel - Beata Sobczak-Kwiecińska

II m. Natalia Jelonek

nauczyciel - Justyna Świeboda

kat. IV – VI

I m. Eryk Jaskot

II m.Konrad Bukowski

nauczyciel - Paulina Jasnowska

III m. Bartosz Gamelski

nauczyciel - Katarzyna Czyżewska

Konkurs Plastyczny „Królowa Śniegu”

wyróżnienie: Adrian Kwaśniewski

nauczyciel - Marta Wilk – Wierzbińska

XI Gminny Konkurs Matematyczny kl. IV

laureaci: Izabela Marczak, Zuzanna Barańska, Kacper Tabaczyński, Natalia Szczepaniak, Mikołaj Radzikowski, Sebastian Borzuchowski,

Filip Andler, Rafał Kozłowski

nauczyciele - Katarzyna Wieczorek, Danuta Wróblewska

 

XI Gminny Konkurs Matematyczny

kl. V

laureaci: Katarzyna Pacanowska, Jakub Jasiak

nauczyciel - Danuta Wróblewska

kl. VI

laureat: Jakub Krause

nauczyciel - Renata Stasiak

II Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny „Klio 2009”

 „Ikarowe loty” kat. plastyczna

I m. Angelika Bonek

II m. Zuzanna Stróżykiewicz

nauczyciel - Marta Wilk – Wierzbińska

Gminny Konkurs Ekologiczny dla kl. IV –  VI

IV m. zespół: Sebastian Borzuchowski, Katarzyna Pawlesa,

Mikołaj Radzikowski, Natalia Szczepaniak

nauczyciel - Ewaryst Tomiczak

Gminny Konkurs Ekologiczny dla klas III „Jedną mamy Ziemię

II m. zespół klasy III a

nauczyciel - Marzena Błaszak

XI Regionalny Konkurs Ekologiczny

„Zachowaj piękno Pałuk na kolejne tysiąclecie”

I m. Agata Łożyńska

nauczyciel - Małgorzata Wiland

wyróżnienie: Paweł Sudoł

nauczyciel - Ewa Lewandowska

 

Gminny Konkurs  Pięknego Czytania

II m. Julia Bronk           nauczyciel Elżbieta Żak

 

Gminny plastyczny konkurs obrony cywilnej

 „Alarm – każdy wie jak zachować się”

wyróżnienie: Angelika Czajkowska, Marta Antkowiak

nauczyciel - Elżbieta Wojtkowiak

Ogólnopolski Konkurs „Zuch”

laureat: Kucharski Tymoteusz        nauczyciel - Agnieszka Błażejewska

 

IX Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla klas I – III

I m. Jędrzej Gwizdała

III m. Bartosz Maćkowiak

nauczyciel - Elżbieta Rucińska

IX Gminny Konkurs języka angielskiego dla klas IV – VI

I m. Paulina Przybylińska

III m. Jan Jakubowski

nauczyciel -  Joanna Boguszewska

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny

„Przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro –

 miejsca bliskie Janowi Pawłowi II”        

kat. płaskie, kl. I – III

I m. Michalina Śledzikowska

II m. Martyna Wszelaki

nauczyciel - Bogumiła Kocikowska

Powiatowy Konkurs Recytatorski „O pióro Jana Brzechwy”

wyróżnienie: Jakub Klecha

nauczyciele - Justyna Puzio, Agata Baczyńska

wyróżnienie: Martyna Wszelaki

nauczyciel - Marzena Błaszak

VII Ogólnopolski Przegląd Twórczości Teatralnej

„Maska 2010”

I m. Grupa teatralna MASKA

nauczyciele - Marta Wilk – Wierzbińska, Elżbieta Rucińska

Powiatowy konkurs wiedzy o Janie Pawle II „Historia powołania kapłańskiego Ojca Świętego Jana Pawła II”

I m. Jędrzej Gwizdała

II m. Adrianna Bartoś

nauczyciel - Bogumiła Kocikowska

VII Wojewódzki Festiwal Piosenki Angielskiej… i nie tylko –Ciechrz 2010

kat.I – III

II m. zespół: Olga Różańska, Julia Jackowska

III m. zespół: Julia Bronk, Julia Skoczyńska

nauczyciel  - Elżbieta Rucińska

Gminny Konkurs Pięknego Czytania dla klas I

II m. Bartosz Krause                               nauczyciel  Olga Nowicka

II m. Amelia Woźniak                 nauczyciel  Agnieszka Błażejewska

wyróżnienie: Małgorzata Forgiel               nauczyciel  Olga Nowicka

wyróżnienie: Szymon Bartoś                      nauczyciel  Anita Rzepka

 

Gminny Konkurs Matematyczny dla klas III

„Rachmistrz błyskawiczny”

Wojciech Nowak,, Jakub Kozłowski, Jakub Czuba,

nauczyciel - Marzena Błaszak

Magdalena Felisiak, Mikołaj Tomczak, Natalia Labuda,

Agata Łożyńska, Alicja Gaca

nauczyciel - Małgorzata Wiland

Patryk Gnybek, Gabriel Nowak, Maciej Głowacki

nauczyciel - Elżbieta Wojtkowiak

Maciej Borakiewicz

nauczyciel  - Ewa Lewandowska

 

Gminny Konkurs Ortograficzny dla klas III

I m. Wojciech Nowak                        nauczyciel  Marzena Błaszak

II m. Michalina Śledzikowska          nauczyciel  Marzena Błaszak

wyróżnienie: Katarzyna Kujawa      nauczyciel Elżbieta Wojtkowiak

wyróżnienie: Jędrzej Gwizdała                nauczyciel Marzena Błaszak

Gminny Turniej Szaradziarski dla klas III

I m. klasa III b                               nauczyciel  Małgorzata Wiland

II m. klasa III a                           nauczyciel  Marzena Błaszak

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o Bitwie pod Grunwaldem

wyróżnienie: Jakub Jasiak

nauczyciel - Renata Szaforz

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II „Olimpus

laureaci: Mikołaj Radzikowski, Jakub Krauze

nauczyciel - Urszula Osuch

 

IV Wojewódzki Konkurs Artystyczny „Frajda” kat. IV – VI

II m. zespół DYLEMAT

(Iwona Kaczmarczyk, Zuzanna Dziurzyńska, Oliwia, Chudy)

nauczyciel - Zofia Czyżewska

 

IX Festiwal Piosenki Wakacyjnej „Muzyczny Plecak

I m. zespół DYLEMAT

(Iwona Kaczmarczyk, Zuzanna Dziurzyńska, Oliwia, Chudy)

nauczyciel - Zofia Czyżewska

 

Gminny Konkurs Ortograficzny

„O Złote Pióro Burmistrza Barcina”

I m. Karolina Andrzejewska               nauczyciel  Maria Olszewska

III m. Zuzanna Rydlewska               nauczyciel  Teresa Różańska

 

Gminny Konkurs Kulinarny „Smak lata”

 dla dzieci o specyficznych potrzebach edukacyjnych

I m. Julia Malak, Julia Grześkowiak, Julia Kęsiska,

 Patryk Swędrowski, Bartosz Czajczyński,

nauczyciele:  Justyna Świeboda, Katarzyna Czyżewska,

Beata Sobczak-Kwiecińska

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Olimpus”

laureaci: Izabela Marczak, Mikołaj Radzikowski, Kacper Tabaczyński

nauczyciel - Renata Szaforz

 

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Mix”

laureat: Paulina Przybylińska

nauczyciel  - Renata Szaforz

wyróżnienia: Mikołaj Radzikowski, Zuzanna Rydlewska,

Paulina Przybylińska

nauczyciel - Renata Szaforz

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Klio 2010”

laureaci: Paulina Przybylińska, Katarzyna Pacanowska, Olga Smolińska Kacper Grobelny, Łukasz Kaśków

nauczyciel - Renata Szaforz

Rok Szkolny 2008-2009

 

Wojewódzki Festiwal Piosenki Wakacyjnej "Muzyczny Plecak"

I m. Duet Wokalny "MA - NA" wkat. IV - VI
 duet:Marta Nadzieja z kl. VI c i Natalia Kowalska z kl. V b

nauczyciel – Zofia Czyżewska

 

Powiatowy Festiwal "Mini Playback Show"

kat.I - III
I m.Weronika Cieplicka kl. III c
II m.Zespół w składzie: Michalina Barczyńska kl. III b,

Natalia Szczepaniak kl. III b, Weronika Szadłowska kl. III b,

 Agnieszka Napierała kl. III b, Aleksandra Sajdak kl. III b

kat. IV - VI
II m.Patryk Radzikowski kl. IV c

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

kat. I - III
I m. Zuzanna Dziurzyńska III a       nauczyciel - Olga Nowicka
II m. Weronika Cieplicka III c         nauczyciel - Justyna Puzio
wyróżnienie: Michalina Śledzikowska II a    nauczyciel - Marzena Błaszak
W kategorii dzieci o specyficznych potrzebach edukacyjnych nagrodę głównąotrzymał

Kacper Nowak II d
kat. IV - VI
I m. Kacper Karaszewski VI a       nauczyciel - Teresa Różańska

Kategoria specjalna „Hymn o miłości
I m. Marta Nadzieja VI c              nauczyciel - Teresa Różńska
Przyznano również wyróżnienia specjalne:
Kacper Nowak II d (SP 2), Adrianna Grzelak (SP 2) VI a

 

Gminny Konkurs Plastyczny Orgiami „Bukiet kwiatów”

kat. do 7 lat

I m. Adrianna Bartoś

  nauczyciele - Sylwia Wrzesiński, Justyna Ciesielska

kat. 8 - 10 lat

wyróżnienie: Monika Wojtasik, Zuzanna Barańska, Natalia Juniewicz        nauczyciele - Iwona Goździk, Karolina Moritz

Gminny Turniej Pluszowego Misia

I m. zespół kl. I - III

nauczyciele - Elżbieta Wojtkowiak, Ela Rydlewska, Renata Dziurzyńska

 

Stypendiada Wczesnoszkolna dla ucz. kl.II

konkurs czytelniczy

I m Agata Michalak                    nauczyciel - Elżbieta Wojtkowiak

III m Michalina Śledzikowska            nauczyciel - Marzena Błaszak

wyróżnienie: Jędrzej Gwizdała          nauczyciel - Marzena Błaszak

wyróżnienie: Izabela Marczak                nauczyciel - Olga Nowicka

  konkurs plastyczny

wyróżnienie: Mateusz Safian           nauczyciel - Marzena Błaszak

wyróżnienie: Zuzanna Rydlewska           nauczyciel - Olga Nowicka

 

VI Powiatowy Festiwal Teatrów Szkolnych „Na Afiszu”

wyróżnienie: Teatr „Maska”

nauczyciel - Marta Wilk Wierzbińska

 

Powiatowy Turniej Recytatorski „O Pióro Jana Brzechwy”

 kat. I - III

III m. Katarzyna Kujawa

nauczyciel - Elżbieta Wojtkowiak

Wojewódzki Konkurs Taneczny „Tańczyć każdy może”

I m. zespół SP 2

nauczyciel - Atleta Nowak

III m. Julia Wróbel

nauczyciel - Atleta Nowak

Gminny Konkurs Języka Angielskiego

kl. IV

I m.Paulina Przybylińska          nauczyciel   - Anna Krajewska

II m. Jakub Jasiak                     nauczyciel   - Anna Krajewska

kl. V

I m. Jan Jakubowski                nauczyciel   - Anna Krajeńska

III m. Jan Parczewski             nauczyciel  - Anna Krajeńska

kl. VI

I m. Bartosz Nowak                  nauczyciel - Joanna Boguszewska

II m. Daniel Jakubowski          nauczyciel  - Joanna Boguszewska

III m. Michał Puzio                  nauczyciel  - Joanna Boguszewska

 

Gminny Konkurs Pięknego Czytania kl.II

I m. Katarzyna Kujawa            nauczyciel  - Elżbieta Wojtkowiak

II m. Jędrzej Gwizdała                    nauczyciel - Marzena Błaszak

III m. Michalina Śledzikowska       nauczyciel  - Marzena Błaszak

 

Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej

IV m. Daniel Janus             nauczyciel - Iwona Goździk

 

Gminny Konkurs Ortograficzny

 „O Złote Pióro Burmistrza Barcina”

I m. Karolina Andrzejewska                nauczyciel  - Maria Olszewska

II m. Julia Piotrkowska                        nauczyciel  - Teresa Różańska

III m Adrianna Grzelak                        nauczyciel  - Teresa Różańska

wyróżnienie: Michał Kozłowski           nauczyciel  - Teresa Różańska

 

Powiatowy Turniej Recytatorski „Strofka”

kat.IV

III m. Olga Smolińska               nauczyciel  Katarzyna Karczmarek

kat.VI

I m. Marta Nadzieja                            nauczyciel Teresa Różańska

 

Gminny Konkurs na Pisankę Wielkanocną kat. IV – VI

I m.Oliwia Chudy      

wyróżnienie: Katarzyna Pacanowska 

nauczyciele - Iwona Goździk, Karolina Moritz

 

Gminny Turniej Szaradziarski kl.III

I m. zespół kl. III a                          nauczyciel Olga Nowicka

II m. zespół kl. III b                         nauczyciel  Anita Rzepka

 

Gminny Konkurs Ortograficzny kl. III

I m. Zuzanna Rydlewska                     nauczyciel - Olga Nowicka

II m. Mikołaj Radzikowski                 nauczyciel - Anita Rzepka

wyróżnienie: Krystian Spychalski           nauczyciel - Olga Nowicka

Rok Szkolny 2007-2008

 

 

Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Jutro…w świat”

wyróżnienie: Bartosz Kujawa kl. V a

 nauczyciel - Teresa Różańska

 

XVI Wojewódzki Turniej Recytatorski

„O Pióro Jana Brzechwy”

I m. Kacper Tabaczyński kl. II b

nauczyciel - Anita Rzepka

VIII edycja Konkursu Recytatorskiego dla dzieci szkół podstawowych Województwa Kujawsko – Pomorskiego

kat. I-III wyróżnienie: Zuzanna Dziurzyńska kl. II a

 nauczyciel - Olga Nowicka

 

Powiatowe eliminacje Konkursu Recytatorskiego

 „O Pióro Jana Brzechwy”

I miejsce Kacper Tabaczyński kl. II b

 Nauczyciel -  Anita Rzepka

Powiatowy Turniej Recytatorski „Strofka”

laureaci: Martyna Zabłocka kl. IV d    nauczyciel Teresa Różańska

            Marta Nadzieja kl. V c          nauczyciel Teresa Różańska

wyróżnienie: Filip Nowiński kl. IV d     nauczyciel Teresa Różańska

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny  Kangur'2008

Kategoria „Beniamin”

wyróżnienie: Patryk Derengowski kl. VI b

nauczyciel Danuta Wróblewska

Filip Patalas kl. VI c

nauczyciel  Renata Stasiak

Kategoria „Maluch”

wyróżnienie: Gracjan Trawiński kl. IV e

nauczyciel  Renata Stasiak

Jan Parczewski kl. IV a

nauczyciel Renata Stasiak

Kategoria: „Kangurek”

wynik bardzo dobry: Kacper Tabaczyński kl. II b

nauczyciel  Anita Rzepka

 

Powiatowy Konkurs Przedstawien Teatralnych

 „Na Afiszu”

Grand Prix: zespół teatralny „Maska”

opiekun mgr Marta Wilk- Wierzbińska

najlepsza rola męska: Martyna Zabłocka kl. IV d

najlepsza rola żeńska: Daria Tęcza kl. V c

 

Ogólnopolska Kampania „ Zachowaj Trzeźwy Umysł”

wyróżnienie: grupa ze świetlicy szkolnej SP 2

wyróżnienie indywidualne: Mikołaj Karbowiak

nauczyciel - Iwona Goździk

IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Palma Wielkanocna”

I m. Fryderyk Czabański kl. II d

III m. Zuzanna Barańska kl. II a

III m. Katarzyna Fabijanska kl. I c

nauczyciel - Bogumiła Kocikowska

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

„Jesień w lesie grzyby niesie”

laureat: Magdalena Trawińska kl. I b

nauczyciel - Małgorzata Wiland

Powiatowy Konkurs na Kartkę Wielkanocną

III m. Jolanta Zakaszewska kl. III d

nauczyciel - Grażyna Prussak

IV edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Najpiekniejsza Palma Wielkanocna

 i Najpiękniejsze Jajko Wielkanocne”

nagroda główna: Aleksandra Sajdak kl. II b

wyróżnienie: Wenancjusz Stołowski kl. II b

nauczyciel - Bogumiła Kocikowska

 

Rok Szkolny 2006-2007

 

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

kat.I –III

I m. Kosma Sobczak         nauczyciel Marzena Błaszak

kat. IV – VI

I m. Piotr Nadzieja

II m. Dominika Szczepańska

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

rejon: Alicja Michalczak, Natalia Prus, Paulina Radzikowska, Konrad Sobczak, Katarzyna Stawiska, Przemysław Stawicki

nauczyciele – Iwona Szkopiak, Halina Kolińska, Teresa Różańska

Gminny Turniej Ekologiczny kl. III

„Przyjaciel Przyrody”

I m. kl. III e SP 2        nauczyciel – Agnieszka Błażejewska

II m. kl. III a  SP 2            nauczyciel – Marzena Błaszak

VIII Gminny Konkurs Matematyczny

laureaci: Katarzyna Stawicka, Przemysław Stawicki, Sylwia Okrój, Monika Michalak, Filip Patalas, Patryk Derengowski, Edyta Żelazny, Olga Dreżewska, Daniel Jakubowski, Michał Puzio,Julia Piotrowska

nauczyciele – Danuta Wróblewska, Renata Stasiak, Katarzyna Wieczorek

 

Gminny Konkurs Pięknego Czytania kl. II

III m. Olga Smolińska                           nauczyciel – Ela Rydlewska

wyróżnienie: Damian Wiśniewski       nauczyciel – Ela Rydlewska

Powiatowy Turniej Recytatorski

„O Pióro Jana Brzechwy”

laureaci:

kat. I – III

Zuzanna Dziurzyńska               nauczyciel – Olga Nowicka

kat. IV - VI

Martyna Zabłocka                   nauczyciel – Teresa Różańska

 

Gminny Konkurs Ortograficzny Szkół Podstawowych

„O Złote Pióro Burmistrza Barcina”

II m. Piotr Nadzieja              nauczyciel – Katarzyna Karczmarek

III m. Amadeusz Rydlewska    nauczyciel – Katarzyna Karczmarek

 

Gminny Konkurs z Języka Angielskiego

kat. II – III

I m. Karolina Andrzejewska

II m. Jan Parczewski

IV m. Sandra Lewandowska

nauczyciel – Elżbieta Rucińska

kat. IV – VI

I m. Karol Graczyk

III m. Przemysław Stawicki

IV m. Anna Grobelniak

 

Gminny Konkurs Matematyczny kl. III

II m. Jan Parczewski                      nauczyciel – Marzena Błaszak

II m. Gracjan Trawiński           nauczyciel – Agnieszka Błażejewska

III m. Paulina Krause                 nauczyciel – Elżbieta Wojtkowiak

wyróżnienie: Kinga Bartoszak     nauczyciel – Agnieszka Błażejewska

Gminny Turniej Szaradziarski kl. III

I m. zespół kl. III e                   nauczyciel – Agnieszka Błażejewska

III m. zespól  kl. III c                   nauczyciel – Elżbieta Wojtkowiak

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur '2007”

wynik bardzo dobry: Patryk Derengowski (wycieczka)

wyróńienia: Ola Dreżewska, Daniel Jakubowski,

Edyta Żelazny, Alicja Michalczak

nauczyciele – Danuta Wróblewska, Renata Stasiak, Katarzyna Wieczorek

VI edycja konkursu wiedzy o gminie i powiecie

„Barcin moje miasto – moja mała ojczyzna”

IV m. dla SP 2                nauczyciel - Renata Szaforz

 

III Powiatowy przegląd szkolnych inscenizacji

o tematyce ekologicznej

I m. zespół „Inte – Gracja”

opiekunowie – Agnieszka Błażejewska,

Anita Rzepka, Bogumiła Kocikowska

XXV Czarnkowskie Forum Teatrów Szkolnych

udział teatru „Inte – Gracja”

opiekunowie – Agnieszka Błażejewska,

Anita Rzepka, Bogumiła Kocikowska

 

Trzecie Pałuckie Prezentacje Miniatur Teatralnych '07

wyróżnienie dla teatru „Inte – Gracja”

opiekunowie – Agnieszka Błażejewska,

Anita Rzepka, Bogumiła Kocikowska

 

II Powiatowy Przegląd Zespołów Artystycznych

Powiatu Żnińskiego – 2006

I m. zespół „Inte – Gracja”

opiekunowie – Agnieszka Błażejewska,

Anita Rzepka, Bogumiła Kocikowska

 

IV Festiwal Przedstawień Teatralnych „Na Afiszu”

Nagroda za reżyserię      kat. szkół podstawowych

Nagroda za scenariusz    kat. szkół podstawowych

Nagroda Grand Prix       kat. szkół podstawowych

teatr „Inte – Gracja”

nauczyciele - Agnieszka Błażejewska, Anita Rzepka,

Bogumiła Kocikowska, Arleta Nowak, Sylwia Wrzesińska

Rok Szkolny 2005-2006

 

XI Fordoński Przegląd Teatrzyków Szkolnych

Zespól Artystyczny „Inte-Gracja”

Nagroda Główna Złota Kurtyna 2006

Nagroda Publiczności od dziecięcego jury

Nagroda Dyrektora Teatru Polskiego w Bydgoszczy

Nagrody indywidualne za grę aktorską: Weronika Majcher,

Karolina Andrzejewska, Katarzyna Pacanowska, Gracjan Trawiński

opiekunowie - Agnieszka Błażejewska, Anita Rzepka, Katarzyna Nowak, Paulina Jasnowska, Zofia Jesionowska, Bogumiła Kocikowska

Konkurs Plastyczny „Zostań Przyjacielem Ziemi”

I m. Paula Sobolewska

nauczyciel - Zofia Czyżewska

 

II Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

kat. I-III

I m .Paulina Krause

nauczyciel - Bogumiła Kocikowska

kat. IV-VI

I m. Beata Slefarska

II m. Natalia Nowicka

nauczyciel - Urszula Osuch

 

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur '2006

bardzo dobry wynik – Patryk Derengowski

Julia Piotrkowska, Alicja Michalczak,

Przemysław Stawicki, Katarzyna Kata

nauczyciele - Olga Nowicka, Anna Dudek, Danuta Wróblewska

 

Gminny Konkurs Ortograficzny kl. III

III m. Monika Wiatrak              nauczyciel - Anita Rzepka

wyróżnienie: Bartosz Nowak          nauczyciel - Jolanta Gołębiewska

wyróżnienie: Adrianna Grzelak                  nauczyciel - Olga Nowicka

 

Gminny Konkurs Ekologiczny kl. III

III m. zespół klasy III d

nauczyciel - Jolanta Gołębiewska

 

Gminny Turniej Szaradziarski kl. III

I m. zespół kl. III b        nauczyciel - Anita Rzepka

II m. zespól kl. III d          nauczyciel - Jolanta Gołębiewska

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski „O Pióro Jana Brzechwy”

I m. Marta Nadzieja

nauczyciel - Renata Jabłońska

wyróżnienia: Paulina Krause, Sandra Lewandowska

nauczyciel – Elżbieta Wojtkowiak

 

Wojewódzki Konkurs Recytatorski „O Pióro Jana Brzechwy”

udział : Marta Nadzieja

nauczyciel - Renata Jabłońska

 

Gminny Konkurs „Biblioteka moich marzeń”

II m. Daniel Jakubowski

nauczyciel - Jolanta Gołębiewska

Wojewódzki Konkurs Plastyczny kl. I-III „Najpiękniejsza palma wielkanocna, najpiękniejsze jajo wielkanocne”

II m. Filip Nowiński

nauczyciel - Ęlżbieta Żak

VI Gminny Konkurs Ortograficzny Szkół Podstawowych

„O Złote Pióro Burmistrza Barcina”

II m. Piotr Nadzieja

nauczyciel - Marta Wilk – Wierzbińska

 

Gminny Konkurs Recytatorski „Barcin w poezji”

II m. Piotr Nadzieja

nauczyciel - Marta Wilk – Wierzbińska

 

 

Rok Szkolny 2004-2005

 

I Gminny Konkurs Poezji Religijnej

wyróżnienie: Marta Nadzieja

nauczyciel - Renata Jabłońska

II m. Szymon Tyma

wyróżnienie: Aleksandra Wiśniewska

nauczyciel - Urszula Osuch

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur '2005

Patryk Derengowski, Katarzyna Kata, Aleksandra Wiśniewska

nauczyciele - Sylwia Wrzesiński, Urszula Trawińska, Danuta Wróblewska

Konkurs Ligi Ochrony Przyrody w Toruniu „Mój las”

III m. Monika Szałkowska, Katarzyna Zielińska

nauczyciel - Ewa Ślęzak

 

Gminny Konkurs Matematyczny kl. III

I m. Miłosz Jurek

II m. Patryk Derengowski

III m. Amadeusz Rydlewski

nauczyciele - Ela Rydlewska, Sylwia Wrzesińska

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski „O Pióro Jana Brzechwy”

I m. Sandra Lewandowska

nauczyciel - Elżbieta Wojtkowiak

XIII Wojewódzki Turniej Recytatorski

„O Pióro Jana Brzechwy”

udział: Sandra Lewandowska

nauczyciel - Elżbieta Wojtkowiak

 

Gminny Konkurs Ortograficzny kl. III

I m. Piotr Nadzieja

wyróżnienia: Amadeusz Rydlewski, Miłosz Jurek

nauczyciel - Ela Rydlewska

Gminny Turniej Ekologiczny kl. III „Dbajmy o przyrodę

I m. zespół kl. III c

nauczyciel - Ela Rydlewska

V Gminny Konkurs Ortograficzny Szkół Podstawowych

„O Złote Pióro Burmistrza Barcina”

I m. Katarzyna Zielińska            nauczyciel Teresa Różańska

II m. Konrad Jesionowski           nauczyciel Iwona Szkopiak

II m. Radosław Stachowiak        nauczyciel Teresa Różańska

III m. Piotr Juchniewicz              nauczyciel Teresa Różańska

Rok Szkolny 2003-2004

 

Powiatowy Turniej Recytatorski „O Pióro Jana Brzechwy”

II m. Marta Nadzieja

nauczyciel - Renata Jabłońska

 

Gminny Konkurs Recytatorski Prozy „Legendy i baśnie polskie”

I m. Julia Piotrkowska

nauczyciel - Olga Nowicka

III m. Marta Nadzieja

nauczyciel - Renata Jabłońska

wyróżnienie: Ola Dreżewska

nauczyciel - Renata Jabłońska

Gminny Konkurs Recytatorski „Barcin w poezji”

I m. Marta Nadzieja

nauczyciel - Renata Jabłońska

Gminny Turniej Matematyczny kl. III

I m. zespół kl. III c

nauczyciel - Krystyna Leszczyńska

II m. zespół kl. III a

nauczyciel -Halina Rydlewska

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur '2004

wyróżnienia: Jakub Sęk, Karolina Tylkowska

 

Ogólnopolski Konkurs Historyczny Krąg

wyróżnienia: Żaneta Zielińska, Paula Wilemska,

Mateusz Burdelak, Katarzyna Zielińska

nauczyciel - Elżbieta Dolatowska

 

Rok Szkolny 2002-2003

 

II Festiwal Piosenki Wakacyjnej „Muzyczny Plecak”

kat. I – III

II m. zespół „Wesołe Nutki”

kat. IV – VI

I m. zespół „Gama”

Nagroda Specjalna dla Zespołu MAM

nauczyciel - Zofia Czyżewska

 

IV Gminny Konkurs Ortograficzny Szkół Podstawowych

„O Złote Pióro Burmistrza Barcina”

I m. Patryk Kausa

nauczyciel - Anna Parczewska

III m. Piotr Juchniewicz

nauczyciel - Teresa Różańska

III m. Anna Rawicka

nauczyciel - Halina Krystek

Gminny Konkurs Ortograficzny kl. III „Mistrz Ortografii”

II m. Sandra Janiszewska, Gawohir Hassan

nauczyciel - Jolanta Gołębiewska

III m. Malwina Sęk

nauczyciel - Anita Rzepka

wyróżnienie: Patrycja Ziemińska, Katarzyna Kata

nauczyciel - Agnieszka Błażejewska

VI Edycja Konkursu Wiedzy o Gminie Barcin

z Elementami Wiedzy o Powiecie

„Barcin moje miasto – moja mała Ojczyzna”

III m. zespół SP 2

nauczyciel - Elżbieta Dolatowska

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski „O Pióra Jana Brzechwy”

wyróżnienie: Konrad Sobczak

nauczyciel - Marzena Błaszak

wyróżnienie: Natalia Nowicka

nauczyciel - Renata Jabłoński

wyróżnienie: Justyna Mikołajczak

nauczyciel - Agnieszka Błażejewska

Gminny Konkurs Matematyczny

Borys Wiland, Szymon Tyma

nauczyciele - Urszula Trawińska, Danuta Wróblewska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur '2003

Aleksandra Wiśniewska, Jacek Schmidt

nauczyciele - Urszula Trawińska, Danuta Wróblewska

Gminny Konkurs Matematyczny

Karol Graczyk, Alicja Michalczak, Sylwia Okrój

nauczyciel - Agnieszka Gorzycka

Gminny Konkurs Matematyczny

Katarzyna Kata, Maciej Wawryk, Aleksandra Wiśniewski

nauczyciele - Urszula Trawińska, Danuta Wróblewska, Anna Dudek

 

Rok Szkolny 2001-2002 

 

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji ks.Jana Twardowskiego

I m. Izabela Kulak

nauczyciel - Urszula Osuch

 

Gminny Konkurs Matematyczny

Aleksandra Wiśniewska

Marzena Radzikowska

Olga Drzewucka

Karolina Tylkowska

Maciej Wawryk

nauczyciel - Anna Dudek, Danuta Wróblewska

 

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny kl. III

I m. Olga Drzewucka

nauczyciel - Ela Rydlewska

II m. Katarzyna Zielińska

Piotr Juchniewicz

nauczyciel - Bogumiła Brewka

III m. Aleksandra Wiśniewska

nauczyciel - Małgorzata Wiland

wyróżnienie: Marek Marciniak

nauczyciel - Małgorzata Wiland

 

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny kl. III

II m. Aleksandra Wiśniewska

III m. Agnieszka Zaborowska

nauczyciel - Małgorzata Wiland

 

I Festiwal Piosenki Wakacyjnej Muzyczny Plecak

II m. zespół SP 2 – grupa starsza

opiekun - Agnieszka Trawińska, Anita Rzepka

III m. zespół SP 2 – grupa młodsza

opiekun - Agnieszka Trawińska, Anita Rzepka

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur '02

Aleksandra Wiśniewska

nauczyciel - Małgorzata Wiland

Rok Szkolny 2000-2001

 

II Gminny Konkurs Ortograficzny Szkół Podstawowych „O Złote Pióro Burmistrza Barcina”

I m. Cyganek Kamil

nauczyciel - Teresa Różańska

Powiatowy konkurs recytatorski

„ O pióro Jana Brzechwy”

I m. Natalia Nowicka

nauczyciel - Renata Jabłońska

 

Wojewódzki Konkurs Recytatorski

Natalia Nowicka

nauczyciel - Renata Jabłońska

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur'2001”

wynik dobry: Karolina Tylkowska

Nauczyciel - Krystyna Leszczyńska

Gminny Konkurs Ekologiczny

„ Z ekologią za pan brat”

I m. praca zbiorowa: Karolina Tylkowska, Paulina Bereżewska, Justyna Kaśków, Paulina Przybyła, Anna Małacha

III m. praca zbiorowa: Maciej Wawryk, Eryk Wróblewski,

Anita Seidler, Sylwia Walczak

nauczyciel - Ewa Ślęzak

 

Rok Szkolny 1999-2000

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur '2000”

Piotr Michalak, Joanna Cesarz, Bartosz Śliwa,

Anna Kowal, Jakub Różański

nauczyciele - Urszula Trawińska, Danuta Wróblewska,

 Anna Dudek, Anita Rzepka

I Gminny Konkurs Ortograficzny Szkół Podstawowych „O Złote Pióro Burmistrza Barcina”

I m. Kamil Cyganek

nauczyciel - Teresa Różańska

 

Rok Szkolny 1998-1999

 

Rejonowy Konkurs Plastyczny

laureat: Emilia Adamczewska

wyróżnienie: Monika Bonek, Monika Tomczak

nauczyciel - Elżbieta Dolatowska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 99

wynik dobry: Krzysztof Kwiatkowski

Joanna Cesarz, Dariusz Zarychta, Bartłomiej Maciejewski,

Tomasz Wędziński, Daniel Kuchta

nauczyciele - Urszula Trawińska, Danuta Wróblewska,

 Anna Dudek, Małgorzata Wiland

XII Konkurs Biologiczny

laureaci: Magdalena Gwizdała, Małgorzata Słowińska

nauczyciel - Ewa Ślęzak

Rok Szkolny 1997-1998

 

Gminny Konkurs Plastyczny

wyróżnienie: Wiesław Kapłanowski

nauczyciel - Elżbieta Dolatowska

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

II Etap Diecezjalny

I m. Anna Wojciechowska

III m. Olimpia Czarnecka

nauczyciel - Bogumiła Kocikowska

VI Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Gwizdała Magdalena, Zielińska Magdalena, Karolina Sobierajska

laureaci: Małgorzata Słowińska VI m

nauczyciel - Bogdana Pieczyńska

VI Konkurs Chemiczny dla ósmoklasistów – I Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza

I m. Magdalena Zielińska

IV m. Małgorzata Zielińska

VI m. Karolina Sobierajska

VII m. Przemysław Wolski

nauczyciel - Bogdana Pieczyńska

 

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

laureat: Dominik Tomiczak

nauczyciel - Lidia Kowal

                                                   

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur '98”

wynik dobry: Krzysztof Kwiatkowski

Dariusz Zarychta, Bartłomiej Maciejewski, Tomasz Wędziński,

Artur Kowal, Magdalena Zielińska

nauczyciel - Urszula Trawińska, Danuta Wróblewska,

Anna Dudek, Anita Rzepka

Wojewódzki Konkurs o Samorządzie Terytorialnym

Przemysław Wolski, Krystian Linkowski, Krzysztof Karbowiak

nauczyciel - Bogumiła Strękowska

Regionalny Konkurs Historyczny

V m. Izabela Głowacka

wyróżnienia: Karolina Sobierajska, Joanna Ciwińska,

Magdalena Śledzikowska

nauczyciel - Elżbieta Dolatowska

Rok Szkolny 1996-1997

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 97

wynik dobry: Krzysztof Kwiatkowski

Marta Kasprowicz, Agata Popenda, Artur Kowal,

Marcin Salamon, Krzysztof Derengowski

nauczyciel - Anita Rzepka, Anna Dudek, Urszula Trawińska

Wojewódzki Konkurs o Samorządzie Terytorialnym

Agnieszka Bralińska

nauczyciel - Bogumiła Strękowska

Gminny Konkurs Ortograficzny kl. III

I m. Kamila Ulatowska

II m. Daria Piechocka

III m. Kamila Ozdoba

nauczyciel - Grażyna Sudoł

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

województwo: Karolina Wiśniewska, Piotr Sarna

laureat: Piotr Sarna

nauczyciel - Maria Zacharenko, Ewa Ślęzak

Rok Szkolny 1995-1996

 

V Konkurs Chemiczny

I m. Anna Froelich

III m. Ariel Imiołek

III m. Adrian Redliński

III Ogólnopolski Konkurs Chemiczny

IV m. Anna Froelich

Konkurs Chemiczny dla ósmoklasistów – Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza w Inowrocławiu

IV m. Krzysztof Nowak

V m. Izabela Zielińska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

laureat: Anna Froelich

nauczyciel - Urszula Trawińska

Adrian Redliński uzyskał tytuł Finalisty z Wyróżnieniem I Stopnia

w Konkursie Matematycznym dla ósmoklasistów organizowanym

przez LO im. Braci Śniadeckich w Żninie

nauczyciel - Danuta Wróblewska

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur '96

Anna Froelich, Jacek Ślefarski, Tomasz Wędziński, Magdalena Gwizdała, Magdalena Zielińska, Krzysztof Derengowski

nauczyciele - Mirosława Łagocka, Anna Dudek,

Urszula Trawińska, Danuta Wróblewska

Gminny Konkurs „ O Złote Pióro Mistrza Ortografii”

II m. Anna Froelich

III m. Dominik Tomiczak

nauczyciel - Halina Krystek

Konkurs Ortograficzny

„Złote Pióro Mistrza Ortografii” – Szubin

II m. Olimpia Czarnecka

nauczyciel - Ewa Kołodziejczak

III m. Kamila Ozdoba

nauczyciel - Grażyna Sudoł

Gminny Konkurs Ortograficzny kl.III

II m. Olimpia Czarnecka

nauczyciel - Ewa Kołodziejczak

Gminny Konkurs Matematyczny kl. III

II m. Krzysztof Kwiatkowski

III m. Jacek Smaga

nauczyciel - Łucja Kurczewska

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

Laureaci etapu diecezjalnego: 3 miejsca równorzędne Anna Wojciechowska, Olimpia Czarnecka, Tomasz Wędziński

nauczyciel - Bogumiła Kocikowska

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

rejon: Anna Froelich, Adrian Redliński

nauczyciel - Lidia Kowal

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Izabela Zielińska

nauczyciel - Halina Krystek

Rok Szkolny 1994-1995 

 

Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego

finalistka Hanna Rydlewska

nauczyciel - Aurelia Otorowska

 

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Andrzej Redliński, Hanna Sudecka, Kazimierz Zarychta,

Barbara Wawryk, Magdalena Urbańska

laureat: Hanna Sudecka

nauczyciel - Eugenia Musiałowska

III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej

na szczeblu gminy w grupie wiekowej 12 – 15 lat

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Anna Froelich, Magdalena Urbańska

laureat: Magdalena Urbańska

nauczyciel - Urszula Trawińska

 

Zawody organizowane przez LO wŻninie

laureat: Magdalena Urbańska

wyróżnienie I stopnia: Adrian Reśliński

wyróżnienie II stopnia: Olga Wróblewska

nauczyciel - Urszula Trawińska

 

Zawody organizowane przez LO w Inowrocławiu

Hanna Sulecka

nauczyciel - Anna Dudek

laureat: Magdalena Urbańska

nauczyciel - Urszula Trawińska

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur '95

wynik dobry: Adrian Reśliński

nauczyciel - Danuta Wróblewska

wynik dobry: Magdalena Urbańska

nauczyciel - Urszula Trawińska

Gminny Konkurs Matematyczny kl. III

Monika Łysy

nauczyciel - Grażyna Sudoł

Magdalena Froelich

nauczyciel - Halina Rydlewska

Robert Marcinkowski

nauczyciel - Marzena Błaszak

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny kl. III

III m. Magdalena Froelich

nauczyciel - Halina Rydlewska

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

II m. Anna Froelich

Hanna Rydlewska

nauczyciel - Maria Zacharenko, Ewa Ślęzak

 

Rok Szkolny 1993-1994

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

I m. Małgorzata Słowińska

I m. Michał Kapnik

nauczyciel - Barbara Sosnowska

IV Wojewódzki Konkurs Chemiczny

I m. Damian Mróz

II m. Marcin Chadaj

III m. Ewa Perlicka

nauczyciel - Bogdana Pieczyńska

Wojewódzki Konkurs Geograficzny – rejon

Katarzyna Rymer

nauczyciel - Lidia Kowal

Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego

finaliści: Justyna Szafrańska, Lucyna Kłodzińska

nauczyciel Aurelia Otorowska

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Marcin Chadaj

nauczyciel - Urszula Trawińska

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur '93

Magdalena Urbańska, Mariusz Stołowski

nauczyciel - Urszula Trawińska

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Radosław Maćkowiak, Tadeusz Ławiński

nauczyciel - Elżbieta Dolatowska

Rok Szkolny 1992-1993

 

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

laureat: Szymon Zygmański

nauczyciel - Eugenia Musiałowska

Gminny Konkurs „Playback show”

Kat. I – III

Małgorzata Keńska

Kat. IV – VIII

Katarzyna Hetman

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap rejonowy

Szymon Sulecki

nauczyciel - Urszula Trawińska

 

Rok Szkolny 1991-1992

 

 

III Wojewódzki Konkurs Chemiczny

VI m. Beata Dąbrzalska

nauczyciel - Bogdana Pieczyńska

 

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Dziecięcej

III m. Tadeusz Ławiński

wyróżnienie: Anna Chróśniak

III m. w konkursie świetlic szkolnych z dożywianiem

pod hasłem „Zdrowa młodzież – pomyślne jutro”

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap rejonowy

Beata Dąbrzalska, Sebastian Parucki, Bogumiła Wawryk

nauczyciel - Anna Dudek

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur '92

laureaci : Jolanta Dąbrzalska, Karina Pałka, Hanna Sulecka

nauczyciele - Anna Dudek, Teresa Grabowska

 

Nagroda specjalna  - komputer za organizację konkursu

Organizatorzy: kl. VII a, VIII c

nauczyciele - Urszula Trawińska, Teresa Grabowska, Danuta Wróblewska,

Elżbieta Pakulska, Wiesława Bazel

 Rok Szkolny 1990-1991

 

Wojewódzki Konkurs Recytatorski

Tomasz Ślęzak, Tadeusz Ławiński

II m. Tadeusz Ławiński

nauczyciel - Zdzisława Kwiatkowska

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

V m. Iwona Ławińska

VI m. Agnieszka Gaczkowska

IX m. Arleta Zacharenko

X m. Katarzyna Salomon

nauczyciel - Maria Zacharenko

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Dariusz Barański, Łukasz Cesarz

nauczyciel - Eugenia Musiałowska

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Sebastian Janusz, Małgorzata Pieczyńska

nauczyciel - Urszula Trawińska

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Justyna Łukaszewska

nauczyciel - Maria Lewa

 Rok Szkolny 1989-1990

 

II Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Laureaci

I m. Ewa Perlicka

IV m. Wojciech Froelich

wyróżnienia: Katarzyna Bednarska, Aneta Tylkowska

nauczyciel - Bogdana Pieczyńska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Magdalena Bazel, Wojciech Froelich

laureat : Wojciech Froelich

nauczyciel - Urszula Trawińska

 

 Rok Szkolny 1988-1989

Gminny Konkurs Czytelniczy klas I - III

II m. Anna Rucińska       nauczyciel - Marzena Błaszak

Lucyna Kłodzińska      nauczyciel - Halina Rydlewska

Monika Rządkowska    nauczyciel - Halina Rydlewska

 

Gminny Konkurs Ortograficzny klas I - III

I m. Hanna Rydlewska                   nauczyciel - Dorota Pietrewicz

I m. Katarzyna Lewandowska       nauczyciel - Dorota Pietrewicz

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Dziecięcej

Ewa Gaca      nauczyciel - Zdzisława Kwiatkowska

 

Udział w Konkursie Piosenki i Tańca „Barwy Przyjaźni”

Zespół    nauczyciel - Zofia Czyżewska

 

 

I Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Rejon i województwo:

Dymet Michał, Arleta Imiołek, Renata Kaczorowska, Michał Skowroński,

 Magdalena Szamanek, Ewa Zajączkowska

laureatka: Renata Kaczorowska

nauczyciel - Bogdana Pieczyńska

 

 

 

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Arleta Imiołek, Renata Kaczorowska, Magdalena Bazel,

 Agnieszka Wojciechowska, Dorota Schuhmacher, Wojciech Froelich

nauczyciel - Maria Zacharenko, Ewa Ślęzak

 

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Marcin Trawiński, Piotr Graczyk, Wojciech Froelich, Sławomir Płuciennik

laureaci: Wojciech Froelich, Sławomir Płuciennik

nauczyciel - Eugenia Musiałowska

 

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Dziecięcej

Dorota Ławińska

nauczyciel - Janina Wędzińska

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

laureaci: Renata Kaczorowska, Wojciech Froelich

nauczyciel - Janina Wędzińska, Urszula Trawińska

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny

rejon: Mirela Rochowiecka, Michał Skowroński,

województwo: Dorota Ławińska

nauczyciel - Elżbieta Pakulska 

 

Gminny Konkurs Czytelniczy klas I - III

II m. Anna Rucińska       nauczyciel - Marzena Błaszak

Lucyna Kłodzińska      nauczyciel - Halina Rydlewska

Monika Rządkowska    nauczyciel - Halina Rydlewska

 

Gminny Konkurs Ortograficzny klas I - III

I m. Hanna Rydlewska                   nauczyciel - Dorota Pietrewicz

I m. Katarzyna Lewandowska       nauczyciel - Dorota Pietrewicz

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Dziecięcej

Ewa Gaca      nauczyciel - Zdzisława Kwiatkowska

 

Udział w Konkursie Piosenki i Tańca „Barwy Przyjaźni”

Zespół    nauczyciel - Zofia Czyżewska

 

 

I Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Rejon i województwo:

Dymet Michał, Arleta Imiołek, Renata Kaczorowska, Michał Skowroński,

 Magdalena Szamanek, Ewa Zajączkowska

laureatka: Renata Kaczorowska

nauczyciel - Bogdana Pieczyńska

 

  

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Arleta Imiołek, Renata Kaczorowska, Magdalena Bazel,

 Agnieszka Wojciechowska, Dorota Schuhmacher, Wojciech Froelich

nauczyciel - Maria Zacharenko, Ewa Ślęzak

 

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Marcin Trawiński, Piotr Graczyk, Wojciech Froelich, Sławomir Płuciennik

laureaci: Wojciech Froelich, Sławomir Płuciennik

nauczyciel - Eugenia Musiałowska

 

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Dziecięcej

Dorota Ławińska

nauczyciel - Janina Wędzińska

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

laureaci: Renata Kaczorowska, Wojciech Froelich

nauczyciel - Janina Wędzińska, Urszula Trawińska

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny

rejon: Mirela Rochowiecka, Michał Skowroński,

województwo: Dorota Ławińska

nauczyciel - Elżbieta Pakulska

 

 

 Rok Szkolny 1987-1988 

 

Ogólnopolskim Konkursie Chórów Szkolnych a 'cappella

Zespół - rejon

nauczyciel - Zofia Czyżewska

Udział w Konkursie Piosenki i Tańca „Barwy Przyjaźni”

Zespół rytmiczny - rejon

nauczyciel -  Zofia Czyżewska

Udział w finale I Wojewódzkiego Przeglądu

Piosenki Szkolnej i Dziecięcej

Zespół wokalny „Primka”

nauczyciel - Zofia Czyżewska

Udział w konkursie wiedzy o sztuce

Ewa Lewandowska

Hanna Głowacka

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

rejon Wojciech Froelich

nauczyciel - Lidia Kowal

 

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

województwo: Andrzej Kopczyński

nauczyciel - Eugenia Musiałowska

 

 

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Dziecięcej

II m. Dorota Ławińska

nauczyciel - Janina Wędzińska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Joanna Bazel, Tomasz Gerc, Marlena Musiałowska, Andrzej Kopczyński

laureaci: Marlena Musiałowska, Andrzej Kopczyński

nauczyciel - Urszula Trawińska

 

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Joanna Bazel

nauczyciel - Maria Lewa

 

 

 Rok Szkolny 1986-1987 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Chórów Szkolnych a 'cappella

Zespół - rejon

nauczyciel: Zofia Czyżewska

Udział w Konkursie Piosenki i Tańca „Barwy Przyjaźni”

Zespół rytmiczny - rejon

nauczyciel: Zofia Czyżewska

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

Marzena Jakubowska, Kinga Sochacka

Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego

Magdalena Dobrzyńska

nauczyciel: Aurelia Otorowska

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

laureaci: Magdalena Skawińska, Katarzyna Wilk

nauczyciel: Maria Zacharenko

 

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

województwo: Adam Cyganek, Ireneusz Zacharenko,

Maciej Przybylski, Maciej Pieczyński

laureat - Adam Cyganek

nauczyciel: Eugenia Musiałowska

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Andrzej Kopczyński, Marlena Musiałowska

nauczyciel: Urszula Trawińska

Wojewódzki Konkurs Historyczny

rejon: Maciej Pieczyński, Joanna Gwit

nauczyciel: Bogumiła Strękowska

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

I m. Magdalena Dobrzyniak

nauczyciel: Maria Lewa

 

 

 

Sport w szkole

Formularz kontaktowy

 
trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Kto jest online

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1302891
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
605
1273
3510
1290828
36130
48644
1302891

Twój IP: 54.92.128.223
Czas serwera: 2017-07-26 14:31:07