Seria: Zaopiekuj się mną

Renia i jej jamnik Fred to duet idealny! Pewnego dnia, w czasie spaceru w lesie, natura psa bierze górę i Fred ucieka w poszukiwaniu przygód. Czy jeszcze kiedyś wróci do swojej ukochanej Reni?

Milenka dostaje zupełnie wyjątkowy prezent ? wspaniałego, biszkoptowego labradora. Wkrótce tych dwoje staje się nierozłącznym przyjaciółmi. Kiedy wakacje dobiegają końca i Milenka wraca do szkoły, piesek jest bardzo smutny i samotny, gdy zostaje sam w domu. Pewnego popołudnia, kiedy Emilka wraca ze szkoły, nie zastaje w ogrodzie swojego pupila

Seria książek "Prosiak"

Prosiak ? jak co rano ? wybiera się do szkoły. Kiedy nie może znaleźć swoich majtek, wkłada jaskraworóżowe majtki swojej siostry z napisem Daję czadu.

Sprawy się komplikują, kiedy okazuje się, że w tym dniu ma wuef. Czy Prosiak będzie musiał pokazać całej klasie swoje piękne majteczki?

Prosiak ma wielką brązową plastikową psią kupę, która mówi. (Prosiak wie, że tak naprawdę ona nie mówi ? Prosiak nie ma fioła ani nic w ten deseń). Ale kiedy ją zgubi, będzie mu bardzo przykro ? przede wszystkim dlatego, że dostał ją od taty. Wraz ze swoim najlepszym kumplem Leonem Prosiak wyrusza na poszukiwania zaginionej kupy. Czy uda im się ją odnaleźć? Czy może Prosiak i Leon będą musieli oddać życie w szczytnym celu?

Prosiak i Leon postanawiają umieścić profil mamy Prosiaka na stronie randkowej Cmoku-Cmoku dla spragnionych miłych chwil i przyjaźni. Kłopot w tym, że nic jej o tym nie mówią. Kiedy więc przychodzi po nią dwóch amantów, nieciekawa sytuacja szybko robi się jeszcze mniej ciekawa. Czy ludzie na stronach randkowych zawsze kłamią?

Prosiak zakochał się w PRAWDZIWEJ dziewczynie. Ma na imię Anka, bez przerwy żuje gumę i chodzi na matmę z trzecioklasistami. To jest opowieść o tym, jak między nimi zaiskrzyło, co było fajne. A potem o BĄKU, który zabił to uczucie. Co jest już przykre i wcale nie tak zabawne, jak uważa Leon.

Prosiak chce zagrać w szkolnej drużynie piłkarskiej, ale jest pewien problem ? Prosiak gra do bani.Wtedy klasowy bramkarz ma kontuzję (gapi się na czirliderki ze szkoły przeciwnika i równocześnie idzie. Kiepsko mu wychodzi robienie dwóch rzeczy w tym samym czasie). I tak Prosiak staje na bramce. Czy zostanie bohaterem?

Czas serwera: 2017-07-26 14:41:10