Dzisiaj


Dzisiaj jest: Środa
26 Lipca 2017
Imieniny obchodzą
Anna, Bartolomea, Grażyna, Mirosława
Do końca roku zostało 159 dni.
Zodiak: Lew

Grono pedagogiczne

W SP2 zatrudnionych jest 43 pracowników pedagogicznych.

Pracą całej kadry kieruje pan dyrektor mgr Wojciech Kiciński.

Swoją radą i wsparciem służy pani: wicedyrektor mgr Zofia Czyżewska.

Nauczyciele SP2 ciągle doskonalą swoje umiejętności, podnoszą kwalifikacje i dokształcają się przez uczestnictwo w różnego rodzaju kursach, warsztatach, studiach. Dzięki temu w naszej placówce zajęcia z dziećmi są prowadzone przez fachową, wykwalifikowaną kadrę. 

Imię i nazwisko

Nauczany przedmiot w b.r. szkolnym

Poziom wykształcenia

Stopień awansu zawodowego

Agata Baczyńska

n-l wspierający

mgr pedagogiki wczesnoszkolnej , oligofrenopedagogika, kurs terapia pedagogiczna

dyplomowany

Marzena Błaszak

edukacja

wczesnoszkolna

mgr pedagogiki - nauczanie początkowe, kurs terapia pedagogiczna, kurs oligofrenopedagogika

dyplomowany

Agnieszka Błażejewska

edukacja

wczesnoszkolna

mgr nauczania początkowego, podyplomowo edukacja elementarna, kurs oligofrenopedagogika

dyplomowany

Joanna Boguszewska

język angielski

mgr filologii angielskiej , translatorskiej, kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki

dyplomowany

Justyna Ciesielska-Malczyk

n-l wspierający

mgr pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej, podyplomowo oligofrenopedagogika , podyplomowo surdotyflopedagogika

mianowany

Katarzyna Czyżewska

przyroda

mgr pedagogiki - edukacja specjalna, kurs kwalifikacyjny dla nauczycieli przedmiotu przyroda

mianowany

Zofia Czyżewska

muzyka

mgr wychowania muzycznego, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, podyplomowo informatyka i technika informacyjna, kurs kwalifikacyjny z zakresu organizacji

i zarządzania oświatą

dyplomowany

Renata Dziurzyńska

edukacja

wczesnoszkolna

mgr nauczania początkowego , oligofrenopedagogika, kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą

dyplomowany

Elżbieta Dolatowska

nauczyciel biblioteki

mgr nauk społecznych , podyplomowo polityka regionalna , bibliotekoznawstwo i informacja naukowa

dyplomowany

Agnieszka Gaczkowska

wych. fizyczne

mgr wychowania fizycznego, oligofrenopedagogika , kurs gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej , kurs
z zakresu wychowania do życia w rodzinie, instruktor pływania

dyplomowany

Jolanta Gołębiewska

edukacja wczesnoszkolna

mgr pedagogiki , nauczanie początkowe, podyplomowo edukacja elementarna, oligofrenopedagogika , terapia  pedagogiczna

dyplomowany

Iwona Goździk

nauczyciel świetlicy

mgr – pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i terapia pedagogiczna, oligofrenopedagogika

dyplomowany

Sylwia Gwizdała

zajęcia komputerowe , informatyka

mgr bibliotekoznawstwa i informacji naukowo – technicznej, podyplomowo techniki informatyczne w edukacji , kurs oligofrenopedagogika

dyplomowany

Paulina Jasnowska

nauczanie indywidualne

mgr pedagogiki – resocjalizacja; edukacja i rewalidacja upośledzonych umysłowo

dyplomowany

Wojciech Kiciński

wych. fizyczne

mgr wychowania fizycznego , kurs gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej , oligofrenopedagogika ,  instruktor koszykówki, piłki nożnej, pływania, lekkoatletyki , podyplomowo : Organizacja i zarządzanie w oświacie. Strategie regionalne
i szkolne

dyplomowany

Halina Kolińska

język polski

mgr filologii polskiej , oligofrenopedagogika, podyplomowo informatyka z technologią informacyjną , kurs kwalifikacyjny z zakresu organizacji i zarządzania oświatą

dyplomowany

Barbara Krause

pedagog szkolny

mgr pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej, podyplomowo socjoterapia , kurs – terapia pedagogiczna

dyplomowany

Elżbieta Kwiatkowska

( zastępstwo Katarzyna Kuźmińska)

język angielski

mgr filologii angielskiej , metodycznej, podyplomowo surdotyflopedagogika

mianowany

Ewa Masztalerz

religia

mgr teologii

kontraktowy

Wiesława Mikołajczak

( zastępstwo Beata Sobczak-Kwiecińska

przyroda

mgr biologii, kurs kwalifikacyjny socjoterapii, kurs kwalifikacyjny przyroda, kurs kwalifikacyjny z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, kurs organizacja i zarządzanie oświatą

dyplomowany

Karolina Moritz

nauczyciel świetlicy

mgr  pedagogiki opiekuńczo- resocjalizacyjnej,

oligofrenopedagogika

mianowany

Rafał Moritz

wych. fizyczne

mgr wychowania fizycznego , kurs gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, instruktor piłki nożnej, lekkoatletyki , pływania ,  oligofrenopedagogika

dyplomowany

Arleta Nowak

nauczanie indywidualne

mgr pedagogiki specjalnej – pedagogika terapeutyczna

dyplomowany

Olga Nowicka

edukacja wczesnoszkolna

mgr pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej, oligofrenopedagogika, terapia pedagogiczna

dyplomowany

Jacek Ojczenasz

wych. fizyczne

mgr wychowania fizycznego o specjalności nauczycielskiej, oligofrenopedagogika, instruktor koszykówki, piłki siatkowej, piłki ręcznej, pływania, kurs gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej

dyplomowany

Urszula Osuch

religia

mgr teologii, licencjat – wychowanie fizyczne, oligofrenopedagogika, kurs gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, kurs wychowanie  do życia w rodzinie, kurs surdopedagogika

dyplomowany

Anna Parczewska

język polski

mgr  filologii polskiej,  podyplomowo logopedia, kurs oligofrenopedagogika

dyplomowany

Anna Rucińska-Niesyn

psycholog

mgr  psychologii ,  podyplomowo socjoterapia, kurs kwalifikacyjny organizacja i zarządzanie oświatą

dyplomowany

Ela Rydlewska

edukacja wczesnoszkolna

mgr pedagogik, nauczanie początkowe

z wychowaniem przedszkolnym, oligofrenopedagogika

dyplomowany

Elżbieta Rydlewska

oddelegowana do ZNP

mgr nauk społecznych , studium pedagogiczne

podyplomowo język polski i historia

dyplomowany

Anita Rzepka

edukacja wczesnoszkolna

mgr pedagogiki , nauczanie początkowe, kurs oligofrenopedagogika

dyplomowany

Agnieszka Safijan

język angielski

mgr filologii polskiej , kurs języka angielskiego, licencjat    filologia    angielska ,   metodyczna ,

oligofrenopedagogika

dyplomowany

Michał Szaforz

informatyka, technika,

plastyka , zajęcia komputerowe

mgr wychowania plastycznego, podyplomowo technika informacyjna we współczesnej edukacji

dyplomowany

Renata Szaforz

historia

średnie pedagogiczne – studium pedagogiczne

mianowany

Iwona Szkopiak

język polski

mgr   filologii   polskiej ,  oligofrenopedagogika,

podyplomowo edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

dyplomowany

Justyna Świeboda

nauczanie indywidualne

mgr pedagogiki rewalidacyjnej z elementami poradnictwa rehabilitacyjnego

dyplomowany

Sylwia Tuschik

n-l wspierający

mgr filologii polskiej o specjalności nauczycielskiej, oligofrenopedagogika, kurs kwalifikacyjny
 z zakresu terapii pedagogicznej, podyplomowo pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

mianowany

Katarzyna Wielgoszewska

matematyka

mgr matematyki, studia specjalne – informatyka, oligofrenopedagogika, kurs kwalifikacyjny
 z zakresu terapii pedagogicznej

dyplomowany

Małgorzata Wiland

edukacja wczesnoszkolna

mgr pedagogiki - nauczanie początkowe, podyplomowo rewalidacja dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, kurs kwalifikacyjny organizacji
i zarządzania , kurs kwalifikacyjny z zakresu metodyki nauczania języka angielskiego w okresie wczesnoszkolnym

dyplomowany

Marta Wilk-Wierzbińska

plastyka

mgr filologii polskiej , kurs kwalifikacyjny dla nauczycieli przedmiotu sztuka, oligofrenopedagogika

mianowany

Elżbieta Wojtkowiak

edukacja wczesnoszkolna

mgr filologii polskiej, studium nauczycielskie– nauczanie początkowe, kurs z zakresu wychowania do życia
w rodzinie, kurs z zakresu oligofrenopedagogiki

dyplomowany

Danuta Wróblewska

matedyplomowanymatyka

licencjat – matematyka, oligofrenopedagogika

dyplomowany

Sylwia Wrzesińska

n-l wspierający

mgr pedagogiki - nauczanie początkowe z wychowaniem przedszkolnym, oligofrenopedagogika

dyplomowany

 



 

Sport w szkole

Formularz kontaktowy

 
trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Kto jest online

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1302877
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
591
1273
3496
1290828
36116
48644
1302877

Twój IP: 54.92.128.223
Czas serwera: 2017-07-26 14:28:04